Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mi też wyszło 25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy uznaja skaly zamiast bomb wulkanicznych bo to niby to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalezy na jakiego egzaminatora trafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno o 13 maja być... ######fakty.interia.pl/raport/matura-2010...wy,1477882,6963
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
około 15 beda odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA ZAZNACZYŁEM TĄ MIEJSCOWOŚĆ WYŻEJ... ALE WYDAJE MI SIE ŻE ŹLE ALE NIE CHCIAŁO MI SIE ZMIENIAĆ PONOĆ 1 MYŚL JEST NAJLEPSZA ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić oddzielny temat dla podstawy i rozszerzenia? Bo strasznie dużo osób pisało i się burdel robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaczełam zaznaczac odp a jak juz zbierali zauwazylam ze wszedzie trzebabylo PODKRESLIC ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek niektóre ma źle.. ale ogólnie jest wesoły bo dobrze obliczył różnice wysokości - 70m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez ta wyzej zaznaczylam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka wyszła różnica wysokości?? między szkoła a czymś tam??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po godz. 13 opublikujemy arkusze z geografii oraz pierwsze, nieoficjalne, zaproponowane przez naszych ekspertów rozwiązania zadań z poziomu podstawowego i rozszerzonego. // interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róznica miała wyjsc 70 m! Bo jedna linia była gruba ( 50m ) i dwie linie normalne (2x 10 ) czyli 355-70=285 355-285 = 70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka odpowiedź miała być do Norwegii? Dania - energia wiatrów , tylko to wiem ze jest napewno dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tymi PKB i konsekwencjami nierównego PKB na terenach województw to co napisaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeziora: deltowe: b kwardat - 4ac rynnowe: spadówka i ta pozioma przy dachu krasowe: kraso krowa przybrzeżne: niedaleko brzegu myśle że pomogłem ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co daliscie do rysunku tej skały? odp D? okruchowa pochodzenia o......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER !! KOCHAM INTERIĘ !! ;P A JESZCZE JAK SIE POJAWIĄ TO MÓWŁBYŚ WRZUCIĆ LINK?? TU NA FORUM BYŁBYM ZOBOWIĄZANY... xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Róznica miała wyjsc 70 m! Bo jedna linia była gruba ( 50m ) i dwie linie normalne (2x 10 ) czyli 355-70=285 355-285 = 70
ale nie mozna było liczyć grubej linii jako 50 m tylko też jako 10m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja zaczełam zaznaczac odp a jak juz zbierali zauwazylam ze wszedzie trzebabylo PODKRESLIC ;d
a jak ja te ABCD to tylko w kołka bralem to tez uznaja napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...